powered-by-mopar-image

Strefa techniczna

Czy w swojej pracy masz do czynienia z jakością produktów Mopar®? W tym obszarze znajdziesz wszelką pomoc, jakiej potrzebujesz.

​W perspektywie globalnej Mopar® stanowi wyjątkową strukturę, o której świadczą naprawdę znaczące liczby: firma może poszczycić się działalnością dystrybucyjną w ponad 120 krajach oraz katalogiem części zamiennych i akcesoriów z liczbą ponad 500.000 komponentów. Misją marki Mopar® jest zapewnianie wszystkim klientom Fiata Professional przyjemnych doświadczeń związanych z posiadaniem samochodu przez cały okres jego eksploatacji, przekazując im swoją wiedzę i świadcząc najlepsze usługi posprzedażne. Mopar®, opiekuje się” samochodami od momentu, w którym opuszczają one salon, gwarantując klientowi usługi serwisowe na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem zaawansowanych technologii oraz innowacyjnych, oryginalnych i o wysokiej jakości produktów. ​

Mopar® Vehicle Protection

Dzięki Mopar® Vehicle Protection, można zaplanować czynności z zakresu przeglądu okresowego we własnym samochodzie marki Fiat Professional.
Oprócz tej usługi istnieje możliwość wydłużenia gwarancji na usterki mechaniczne, elektryczne i elektroniczne do maksymalnie pięciu lat, uwzględniając okres dwóch lat gwarancji fabrycznej. Cel jest taki, aby oferować klientom zawsze przyjemne doświadczenia z jazdy bez żadnych zmartwień, możliwie jak najbardziej z dala od ryzyka jakichkolwiek usterek.
Kontrole sezonowe, możliwe do nabycia pojedynczo lub w pakietach, są dodatkowym uzupełnieniem oferty Mopar® Vehicle Protection, a pozwalają one klientowi na prowadzenie samochodu, który jest zawsze w doskonałej formie, bezpieczny i sprawny.

Historia Mopar®

heritage-image

​Mopar® zaczął istnieć na rynku w latach 60-tych-epoce, w której amerykańskie sportowe samochody i pojazdy o wysokich osiągach zdobyły międzynarodową sławę, dzięki wynikom osiąganym w zawodach. Gdy firma Chrysler Corporation wyprodukowała samochody Dodge i Plymouth, marka Mopar® uruchomiła linię „specjalnych części zamiennych” przeznaczonych specjalnie do samochodów biorących udział w wyścigach. W ten sposób powstał Mopar® Performance Parts, dział spółki Chrysler zajmujący się produkcją części zamiennych, którego głównym celem było zapewnianie jak najlepszych osiągów samochodów wyścigowych. Z biegiem lat Mopar® stał się synonimem gatunku tak zwanych „muscle cars”: większość pojazdów, które na przełomie lat 70-tych wyznaczyły historię samochodów sportowych, utożsamiana była z tą właśnie nazwą. Od tamtych czasów marka Mopar® ukierunkowana jest na zaspokajanie potrzeb klientów związanych ze zwiększaniem osiągów i własności jezdnych samochodów, którymi poruszają się oni każdego dnia. Dzisiaj ten globalny gracz poszerzył swą działalność operacyjną również o obsługę techniczną i wsparcie dla klientów, udostępniając swoje ogromne doświadczenia wszystkim tym, którzy wybrali samochody marki Fiat Professional. ​

DZIAŁALNOŚĆ ZRÓWNOWAŻONA

sosteibilità-image

Postępowanie w zrównoważony sposób pozwala na zachowanie równowagi w zaspokajaniu bieżących wymogów, nie narażając jednocześnie możliwości przyszłych pokoleń do troszczenia się o ich potrzeby. Dlatego Mopar® troszczy się o to, by dbałość o samochody marek FCA realizowana była w możliwie jak najbardziej przyjazny środowisku sposób. W związku z tym powstał plan odbioru samochodów wycofywanych z eksploatacji oraz tak zwany Green Check-up, czyli program przeglądów, który obejmuje specyficzną kontrolę komponentów samochodu mających największy wpływ na emisję zanieczyszczeń.