Gwarancja na samochód

Wraz z zakupem nowego Fiata Professional uzyskujesz 24-miesięczną Gwarancję, trwającą od daty odebrania samochodu, bez limitu przebiegu.
 
Gwarancja ta obejmuje wady fabryczne samochodu, które będą naprawiane nieodpłatnie, z zastosowaniem oryginalnych lub odnowionych części zamiennych.
 
Wszelkie interwencje gwarancyjne będą realizowane przez Sieć Serwisową Fiat Professional, a obejmują one:

  • naprawę lub wymianę wadliwego detalu;
  • robociznę obejmującą wymianę komponentów lub naprawę;
  • dostarczenie materiałów eksploatacyjnych niezbędnych do wykonania napraw na Gwarancji.

 
W okresie Gwarancji na samochód będzie można korzystać z usług pomocy drogowej.

car-warranty-image

Gwarancja na lakier

Samochód posiada gwarancję na wady fabryczne lakieru przez okres 36 miesięcy od daty odebrania go z salonu. Gwarancja obejmuje całkowite lub częściowe lakierowanie naprawcze samochodu, mające na celu usunięcie potwierdzonej anomalii zgodnie ze standardowymi warunkami producenta.

Gwarancja na perforację

Elementy strukturalne karoserii samochodu objęte są gwarancją na perforację spowodowaną przez korozję, gdy wytworzy się ona od wewnątrz i przebije na zewnątrz. Gwarancja obejmuje naprawę i/lub wymianę wszelkich oryginalnych elementów strukturalnych karoserii, w których nastąpiła perforacja przez korozję, a obowiązuje przez okres 8 lat od daty odebrania samochodu.
Zachęcamy do zapoznania się z warunkami gwarancji podanymi w Książce Gwarancyjnej.

WYDŁUŻ GWARANCJĘ SWOJEGO SAMOCHODU

Z , masz możliwość wydłużenia ochrony swojego pojazdu poza dwuletnią gwarancją fabryczną. Kliknij tu, by dowiedzieć się więcej o świecie Mopar® Vehicle Protection

ZABEZPIECZ STAŁOŚĆ CEN SWOICH OKRESOWYCH OBSŁUG SERWISOWYCH.

Kontrakt serwisowy opracowany tak, by łatwo przewidzieć wydatki na obsługę serwisową i zapewniający wykonanie wszystkich planowych przeglądów i obsług dzięki Mopar® Vehicle Protection